EK Speedway 2020

Kalender

za 11.04
Debrecen https://live.baansportfansite.nl/web/images/flags/hu.png
Afgelast Kwalificatie 1
Afgelast Kwalificatie 1
zo 12.04
Pocking https://live.baansportfansite.nl/web/images/flags/de.png
Afgelast Kwalificatie 2
Afgelast Kwalificatie 2
zo 17.05
Plzen https://live.baansportfansite.nl/web/images/flags/cz.png
Afgelast Kwalificatie 4
Afgelast Kwalificatie 4
zo 17.05
Rivne https://live.baansportfansite.nl/web/images/flags/ua.png
Afgelast Kwalificatie 3
Afgelast Kwalificatie 3
za 06.06
Krsko https://live.baansportfansite.nl/web/images/flags/si.png
Afgelast Challenge
Afgelast Challenge
za 20.06
Vojens https://live.baansportfansite.nl/web/images/flags/dk.png
Afgelast Finale 1
Afgelast Finale 1
za 04.07
Lodz https://live.baansportfansite.nl/web/images/flags/pl.png
Afgelast Finale 2
Afgelast Finale 2
za 04.07
Torun https://live.baansportfansite.nl/web/images/flags/pl.png
Finale 1
Verder lezen
Finale 1
wo 08.07
Bydgoszcz https://live.baansportfansite.nl/web/images/flags/pl.png
Finale 2
Verder lezen
Finale 2
wo 22.07
Rybnik https://live.baansportfansite.nl/web/images/flags/pl.png
Finale 3
Verder lezen
Finale 3
do 23.07
Gniezno https://live.baansportfansite.nl/web/images/flags/pl.png
Finale 4
Verder lezen
Finale 4
wo 29.07
Torun https://live.baansportfansite.nl/web/images/flags/pl.png
Finale 5
Verder lezen
Finale 5
za 22.08
Gorican https://live.baansportfansite.nl/web/images/flags/hr.png
Afgelast Finale 3
Afgelast Finale 3
za 19.09
Chorzow https://live.baansportfansite.nl/web/images/flags/pl.png
Afgelast Finale 4
Afgelast Finale 4

Laatste nieuws

Nieuwsbericht 30.07.2020 om 19:39

Robert Lambert Europees kampioen speedway 2020 in Torun!

Verder lezen Verder lezen

Finale 1 in Torun

zaterdag 4 juli 2020
# Naam Nat 1 2 3 4 5 6 P
1 Leon Madsen 3 3 0 2 1 3 12
2 Robert Lambert 2 1 3 3 3 2 14
3 Nicki Pedersen 3 3 2 3 2 1 14
4 Bartosz Smektala 2 3 2 1 3 0 11
5 Bartosz Zmarzlik 3 2 1 1 3 10
6 Mikkel Michelsen 1 2 3 3 1 10
7 Timo Lathi 0 2 3 2 1 8
8 Kacper Woryna 1 2 3 d 2 8
9 Grigory Laguta 3 0 2 R 2 7
10 Krzysztof Kasprzak 2 1 1 1 2 7
11 David Bellego 0 3 2 1 0 6
12 Vaclav Milik T 0 1 2 3 6
13 Andrey Kudryashov 1 1 0 3 0 5
14 Kai Huckenbeck 0 1 0 2 0 3
15 Michael Jepsen Jensen 2 0 1 0 F 3
16 Peter Ljung 0 0 0 0 1 1
17 Igor Kopeć Sobczyński 1 1

Finale 2 in Bydgoszcz

woensdag 8 juli 2020
# Naam Nat 1 2 3 4 5 6 P
1 Leon Madsen 2 3 3 0 3 3 14
2 Mikkel Michelsen 1 3 3 3 1 2 13
3 Grigory Laguta 3 2 2 2 3 1 13
4 Emil Sayfutdinov 2 3 3 3 3 0 14
5 Robert Lambert 3 3 2 2 0 10
6 Nicki Pedersen 3 2 2 1 2 10
7 Andrey Kudryashov d 1 2 3 2 8
8 Timo Lahti 2 2 1 2 1 8
9 Bartosz Smektala 2 0 3 0 2 7
10 David Bellego 3 0 1 0 2 6
11 Vaclav Milik 1 2 0 3 0 5
12 Peter Ljung 0 0 1 1 3 5
13 Michael Jepsen Jensen 0 1 0 2 1 4
14 Kacper Woryna 1 1 1 1 0 4
15 Kai Huckenbeck 0 1 0 1 1 3
16 Krzysztof Kasprzak 1 0 0 0 0 1
17 Kamil Brzozowski 0 0

Finale 3 in Rybnik

woensdag 22 juli 2020
# Naam Nat 1 2 3 4 5 6 P
1 Leon Madsen 2 3 3 3 2 3 16
2 Grigory Laguta 2 3 3 3 0 2 13
3 Bartosz Zmarzlik 3 3 2 3 3 1 15
4 Nicki Pedersen 3 1 2 2 3 0 11
5 Robert Lambert 3 2 3 3 1 12
6 David Bellego 2 1 3 2 2 10
7 Bartosz Smektala 3 2 0 0 3 8
8 Kacper Woryna 1 0 2 2 2 7
9 Mikkel Michelsen 1 2 1 1 2 7
10 Peter Ljung 2 3 1 d 0 6
11 Vaclav Milik 0 1 0 1 3 5
12 Kai Huckenbeck 0 2 1 1 0 4
13 Michael Jepsen Jensen 1 0 1 1 1 4
14 Andrey Kudryashov 0 0 0 2 1 3
15 Krzysztof Kasprzak 1 1 0 0 1 3
16 Timo Lahti d 0 2 0 0 2
17 Sergey Logachev 0 0

Finale 4 in Gniezno

donderdag 23 juli 2020
# Naam Nat 1 2 3 4 5 6 P
1 Robert Lambert 2 3 3 3 3 3 17
2 Timo Lahti 3 3 1 3 2 2 14
3 Grigory Laguta 2 1 2 3 2 1 11
4 Krzysztof Kasprzak 1 1 3 1 3 0 9
5 Bartosz Smektala 3 0 3 1 2 9
6 Leon Madsen 1 2 2 3 1 9
7 Patryk Dudek 3 0 3 2 0 8
8 Mikkel Michelsen 3 2 0 0 3 8
9 Michael Jepsen Jensen 0 2 2 2 1 7
10 David Bellego 1 3 0 2 0 6
11 Peter Ljung 2 3 0 1 0 6
12 Vaclav Milik 2 1 1 1 1 6
13 Andrey Kudryashov 0 2 1 0 2 5
14 Kacper Woryna 1 1 2 0 1 5
15 Oskar Fajfer 0 3 3
16 Kai Huckenbeck 0 0 1 2 0 3
17 Nicki Pedersen 0 d N N N 0
18 Adrian Gala 0 d 0

Finale 5 in Torun

woensdag 29 juli 2020
# Naam Nat 1 2 3 4 5 6 P
1 Robert Lambert 3 1 1 3 3 3 14
2 Leon Madsen 2 1 3 3 2 2 13
3 Timo Lahti 2 3 2 2 1 1 11
4 Kai Huckenbeck 3 3 1 2 3 0 12
5 Nicki Pedersen 3 2 2 3 0 10
6 Bartosz Smektala 2 3 3 0 2 10
7 Pawel Przedpelski 1 2 3 2 2 10
8 Kacper Woryna 3 2 2 1 1 9
9 Mikkel Michelsen 1 1 0 3 3 8
10 Grigory Laguta 1 0 3 2 2 8
11 Krzysztof Kasprzak 0 0 1 1 3 5
12 Peter Ljung 2 2 d 1 0 5
13 Michael Jepsen Jensen 0 0 2 1 1 4
14 Vaclav Milik 0 3 0 0 0 3
15 David Bellego 1 1 1 N N 3
16 Norbert Krakowiak 0 1 1
17 Andrey Kudryashov 0 0 d N N 0
18 Igor Kopeć-Sobczyński 0 0 0