Fotoreportage: Jeugd & Nationaal in Vledderveen

Nieuwsbericht Geplaatst op maandag 7 september 2020 om 20:14 Geplaatst op 07.09.2020 om 20:14

Afgelopen zondag werd de eerste KNMV wedstrijd van het seizoen gereden in Vledderveen. Acht Jeugd & Nationaal klassen stonden aan de start, en tussen een aantal regenbuitjes door zagen we prachtige wedstrijden.

50cc jeugd

# Naam Nat 1 2 3 P
1 Ravi Nijenhuis 5 5 5 15
2 Ferre van Dellen 4 4 4 12
3 Ismael Traore 3 3 2 8
4 Bas Ratering 2 2 3 7
5 Reinder Jan Agema 1 1 1 3
6 Senna Fabriek 0 0 0 0

65cc jeugd

# Naam Nat 1 2 3 P
1 Roan van der Lende 8 8 8 24
2 Jarno Bosma 6 7 6 19
3 Sven Zuur 5 6 7 18
4 Jafaro Hazeveld 7 5 5 17
5 Quinten Kin 4 2 4 10
6 Hidde Fabriek 3 4 3 10
7 Gabryëla Horenga 1 3 2 6
8 Kaylee Schoo 2 1 1 4
9 Sanne Meijerink 0 0 x 0

85cc jeugd

# Naam Nat 1 2 3 P
1 Jelmar Naessens 5 6 6 17
2 Ywan Groeneveld 6 5 5 16
3 Rens Spanjer 4 3 3 10
4 Kim Ratering 2 4 2 8
5 Niek Meijerink 3 0 4 7
6 Milan Schuring 1 2 1 4
7 Britt Boezerooij 0 1 0 1

125cc jeugd

# Naam Nat 1 2 P A
1 Dave Hoogerhuis 5 5 10 1
2 Bern Monke 4 4 8 2
3 Gert Homans 5 x 5 3
4 Ward Monkel 3 3 6 4
5 Auke Jan Bremer 4 3 7 5
6 Sebastiaan Reitsma 2 2 4 6
7 Kars Talma 1 2 3 7
8 Valentino Luider 1 1 2 8
9 Ronan Pera x x 0

Powergirls

# Naam Nat 1 2 P B A
1 Annelies Veensma 7 7 14 1
2 Fardau de Ree 6 5 11 2
3 Jessica Elsinga 6 6 12 3
4 Maaike de Ree 7 5 12 4
5 Rosalyn de Vries 5 4 9 5
6 Jessica Dijkstra 3 2 5 1 6
7 Chantal Kin-Stoker 4 3 7 7
8 Romy Hamminga 2 3 5 2 8
9 Jirina de Vries 1 1 2 3
10 Inge Slagter 2 4 6 4
11 Sanne Lamerus 1 0 1 5
12 Sanne Hulleman 0 x 0 6

ST 125cc Cup

# Naam Nat 1 2 3 P
1 Jarno Terpstra 4 6 6 16
2 Jesse Jan Stelwagen 5 5 5 15
3 Bert Dijkstra 6 4 4 14
4 Joran Marra 0 3 3 6
5 Wiebren de Vries 3 1 1 5
6 Jacco de Jong 1 2 2 5
7 Tonny Blok 2 0 x 2

ST 250cc Cup

# Naam Nat 1 2 P B A
1 Dirk Fabiek 4 6 10 1
2 Niels Broekema 5 6 11 2
3 Lazar de Vries 6 5 11 3
4 Rick Grasdijk 6 5 11 4
5 Olav den Engelsman 3 4 7 1 5
6 Ruben Guikema 4 4 8 6
7 Maaike de Ree 3 3 6 2 7
8 Allert de Vries 5 3 8 8
9 Milan Groen 2 2 4 3
10 Joris Guikema 2 2 4 4
11 Roelof Postma 1 1 2 5
12 Patrick Veenstra 0 0 0 6
13 Leon Meijerink 1 1 2 7

ST 500cc Cup

# Naam Nat 1 2 P B A
1 Stef Hamstra 7 7 14 1
2 Tonny Blok 6 6 12 2
3 Ruurd Folkersma 5 6 11 3
4 Ron Zandbergen 2 5 7 4
5 Abe Kooistra 3 3 6 2 5
6 Wilson Cuperus 4 4 8 6
7 Andries Homans 4 7 11 7
8 Harm-Jan Mellies 0 2 2 1 8
9 Annelies Veensma 1 3 4 3
10 Richard IJbema 2 5 7 4
11 Wilco Elzinga 1 x 1 5