donderdag 17 augustus 2017 U bent niet ingelogd (inloggen)
POLL: Welke rijder wint op zondag 20 augustus de vierde WK Finale in Eenrum?596 stemmen
Land: au
Land: be
Land: cz
Land: de
Land: fr
Land: it
Land: lv
Land: nl
Land: pl
Land: ru
Land: se

Augustus 2017

za. 19
Bad Hersfeld
Duits kampioenschap langbaan
Duits kampioenschap langbaan
za. 19
Krosno
EK Speedway U21 Teams, Finale
EK Speedway U21 Teams, Finale
za. 19
Eenrum
Sportpark
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 19
Togliatti
Anatoly Stepanov
Speedway GP Kwalificatie, challenge
Speedway GP Kwalificatie, challenge
za. 19
Moorwinkelsdamm
Speedway Liga Nord, ronde 2
Speedway Liga Nord, ronde 2
zo. 20
Nandlstadt
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
zo. 20
Eenrum
Sportpark
WK Langbaan, Grand Prix 4
WK Langbaan, Grand Prix 4
vr. 25
Staphorst
De Tippe
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
vr. 25
Pardubice
Svitkov
Longtrack Youth World Cup 250cc
Longtrack Youth World Cup 250cc
za. 26
Daugavpils
Lokomotive
EK Speedway U21, Finale
EK Speedway U21, Finale
za. 26
Stralsund
Paul Greifzu Stadion
Ostseepokal
Ostseepokal
za. 26
Gorzów
Edward Jancarz Stadium
Speedway Grand Prix, ronde 8
Speedway Grand Prix, ronde 8
26 - 28 za. 26
Praag
Marketa Stadion
Speedway Youth World Championship 250cc, trainingskamp Speedway Youth World Championship 250cc, trainingskamp (dag 1)
Speedway Youth World Championship 250cc, trainingskamp Speedway Youth World Championship 250cc, trainingskamp (dag 1)
zo. 27
Praag
Marketa Stadion
Speedway Youth World Championship 250cc, trainingskamp Speedway Youth World Championship 250cc, trainingskamp (dag 2)
Speedway Youth World Championship 250cc, trainingskamp Speedway Youth World Championship 250cc, trainingskamp (dag 2)
ma. 28
Praag
Marketa Stadion
Speedway Youth World Championship 250cc, trainingskamp Speedway Youth World Championship 250cc, trainingskamp (dag 3)
Speedway Youth World Championship 250cc, trainingskamp Speedway Youth World Championship 250cc, trainingskamp (dag 3)
zo. 27
Heusden-Zolder
Helzold Stadion
Gouden Helm speedway
Gouden Helm speedway
zo. 27
Brokstedt
Speedway Liga Nord, ronde 3
Speedway Liga Nord, ronde 3
zo. 27
Berghaupten
WK Langbaan, challenge
WK Langbaan, challenge
di. 29 di. 29
Praag
Marketa Stadion
Speedway Youth World Championship 250cc, semi finales Speedway Youth World Championship 250cc, semi finale 1
Speedway Youth World Championship 250cc, semi finales Speedway Youth World Championship 250cc, semi finale 1
di. 29
Praag
Marketa Stadion
Speedway Youth World Championship 250cc, semi finales Speedway Youth World Championship 250cc, semi finale 2
Speedway Youth World Championship 250cc, semi finales Speedway Youth World Championship 250cc, semi finale 2
do. 31
Praag
Marketa Stadion
Speedway Youth World Championship 250cc, finale
Speedway Youth World Championship 250cc, finale

September 2017

za. 2
Morizes
Track Racing Youth Gold Trophy 125cc
Track Racing Youth Gold Trophy 125cc
za. 2
Morizes
WK Langbaan, Grand Prix 5
WK Langbaan, Grand Prix 5
za. 2
Rybnik
Stadion Miejski MOSiR
WK Speedway U21 Teams, finale
WK Speedway U21 Teams, finale
zo. 3
Schwarme
DMSB Pokal langbaan solo
DMSB Pokal langbaan solo
vr. 8
Güstrow
WK Speedway U21, finale 2
WK Speedway U21, finale 2
za. 9
Mâcon
FIM Flattrack Cup, ronde 3
FIM Flattrack Cup, ronde 3
za. 9
Uithuizen
Internationale grasbaanraces
Internationale grasbaanraces
za. 9
Teterow
Bergring Arena
Speedway Grand Prix, ronde 9
Speedway Grand Prix, ronde 9
zo. 10
Wolfslake
Internationale speedway
Internationale speedway
zo. 10
Pfarrkirchen
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
vr. 15
Cloppenburg
Night of the Fights
Night of the Fights
za. 16
Lublin
Stadion Miejski
EK Speedway, Finale 4
EK Speedway, Finale 4
za. 16
Vechta
Reiterwaldstadion
Internationale zandbaanraces
Internationale zandbaanraces
zo. 17
Olching
Duits kampioenschap speedway
Duits kampioenschap speedway
zo. 17
Annen
De Brink
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 23
Stockholm
Friends Arena
Speedway Grand Prix, ronde 10
Speedway Grand Prix, ronde 10
zo. 24
Roden
Speed Centre
WK Langbaan, teams
WK Langbaan, teams
vr. 29
Pardubice
Svitkov
WK Speedway U21, finale 3
WK Speedway U21, finale 3
za. 30
Lonigo
Pista Santa Marina
EK Speedway Pairs, Finale
EK Speedway Pairs, Finale
za. 30
Veenoord
Gouden Helm Speedway
Gouden Helm Speedway
za. 30
Siddeburen
Jeugd & Nationaal
Jeugd & Nationaal
za. 30
Pardubice
Svitkov
Zlata Stuha
Zlata Stuha

Oktober 2017

zo. 1
Pardubice
Svitkov
Zlata Prilba
Zlata Prilba
ma. 2
Praag
Marketa Stadion
Lubos Tomicek Memorial
Lubos Tomicek Memorial
di. 3
Meißen
Silberner Stahlschuh
Silberner Stahlschuh
za. 7
Toruń
Moto Arena
Speedway Grand Prix, ronde 11
Speedway Grand Prix, ronde 11
za. 21
Dohren
Internationale speedway
Internationale speedway
za. 28
Melbourne
Eithad Stadium
Speedway Grand Prix, ronde 12
Speedway Grand Prix, ronde 12